Засідання сесії

30 квітня відбулось засідання шостої чергової сесії Селидівської міської ради VIII скликання під головуванням міського голови Віталія Нешина.

На порядок денний було винесені проєкти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

562 563

Начальник фінансового управління міської ради Тетяна Рогоза винесла на розгляд питання щодо внесення змін та доповнень до рішення міської ради та затвердження розпоряджень міського голови.

Директор КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» Олена Марченко запропонувала затвердити проєкт рішення «Про затвердження міської Програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2021-2023 рік».

З питаннями про затвердження міської програми  забезпечення  осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю  медичними виробами та іншими засобами   на 2021-2025 роки та про затвердження проєкту будівництва виступила директор КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» Ніна Поречна.

Яна Передрій, начальник відділу освіти міської ради, винесла на розгляд проєкти рішень «Про  забезпечення безкоштовним харчуванням  дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів», «Про створення комунальної установи «Селидівський центр професійного розвитку педагогічних працівників Селидівської міської ради» та «Про створення піклувальних рад при закладах загальної середньої освіти Селидівської міської ради та затвердження тимчасового положення про їх діяльність».

Начальник відділу економічного і соціального розвитку Ірина Нефьодова запропонувала затвердити 22 питання, що стосуються земельного законодавства.

Також депутати розглянули й інші питання.

Загалом було прийнято 35 проєктів рішень.