Засідання сесії міської ради

Сьогодні, 20 жовтня, відбулось засідання тринадцятої чергової сесії Селидівської міської ради VIII скликання під головуванням в.о. міського голови Руслана Сукова.

376 377

На порядок денний були винесені проєкти рішень, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Це питання про початок повноважень  депутатів Селидівської міської ради VIІІ скликання, внесення змін та доповнень до рішень міської ради, надання дозволу на створення органу самоорганізації населення, внесення змін до складу виконавчого комітету Селидівської міської ради.

Розглядались проєкти рішень щодо затвердження проєктів будівництва,

380 383

затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Селидівської міської ради»,

списання простроченої кредиторської заборгованості,

про зміну назви Селидівської міської ради,

затвердження розпоряджень міського голови,

ранги старостів Селидівської міської територіальної громади, організацію роботи щодо створення старостинських округів в межах Селидівської міської територіальної громади, створення робочої групи з підготовки і впровадження  Статуту Селидівської міської територіальної громади.

Депутати розглянули ряд питань, що стосуються міського господарства і охорони навколишнього середовища, земельного законодавства та інші.

Загалом  було затверджено всі проєкти рішень.

Наприкінці засідання начальник відділу сільського господарства, земельних відносин і торгівлі міської ради Олександр Боярінцев представив присутнім презентацію про інвестиційно-привабливі земельні ділянку для бізнесу, які позначені на інтерактивній карті.

388 371

Детальніше з нею можна ознайомитись за посиланням https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1OxQLfqeJXDIcuPBRkG4llgvJFfCpfxVN&ll=48.1253125587353%2C37.276929770016814&z=12

Також були зачитані звернення до Офісу Президента України, Верховної ради України та Кабінету міністрів України. Керівник громади Руслан Суков зачитав звернення підприємців Селидівської міської територіальної громади Донецької області щодо обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),

а депутат міської ради Юлія Вавілкіна зачитала звернення щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 років.