Засідання сесії міської ради

Сьогодні, 21 жовтня, відбулось засідання шістдесят першої сесії Селидівської міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Віктора Ремізова.

174 175

На розгляд депутатів були винесені проєкти рішень щодо внесення змін та доповнень до рішення міської ради, затвердження розпоряджень міського голови, щодо затвердження Комплексної програми фінансової підтримки та фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради»  на 2021 рік, затвердження проєкту будівництва в КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради».

172 173

Головні лікарі медичних закладів міста Олена Марченко та Ніна Поречна розповіли присутнім про стан захворюваності серед населення міст та селищ Селидівської міської ради та закликали мешканців відповідально ставитись до власного здоров’я і дотримуватись карантинних заходів: користуватись захисними масками чи респіраторами у громадських місцях, якомога частіше мити руки, користуватись спиртовмісними антисептиками, дотримуватись фізичної дистанції у 1,5 метри серед натовпу людей. Вони зауважили, що в разі виникнення перших симптомів ГРВІ необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО залишитись вдома та зателефонувати своєму сімейному лікарю або лікарю-педіатру.

Також  було розглянуто й інші питання, 12 з яких стосувались земельного законодавства. Загалом, не прийнято 1 проєкт рішення.

178 179 180

Наприкінці засідання до уваги присутніх було запропоновано фільм про наше місто і те, яких змін воно зазнало за роки каденції Віктора Ремізова на посаді Селидівського міського голови. Завдяки спільним зусиллям влади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ, організацій, а також мешканців міста за останні 5 років в місто було залучено 526 млн.грн. інвестицій на реалізацію 67 проєктів, проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання обладнання та ін.

181 182
176 177

Міський голова подякував кожному за ініціативність, підтримку та активну громадянську позицію, побажав всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного щастя та мирного неба над головою.

На знак глибокої поваги від імені Селидівської міської ради та її виконавчого комітету Віктору Ремізову було вручено Подяку за високий професіоналізм, управлінський талант, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та інфраструктури Селидівської громади.