Засідання сесії міської ради

18 січня відбулось третє пленарне засідання сесії Селидівської міської ради VIII скликання.

В процесі обговорення послідовності розгляду питань порядку денного у депутатів виникли непорозуміння.

184 183 185 187 186

Міський голова Віталій Нешин запропонував лідерам фракцій провести переговори, але під час них консенсусу так і не було знайдено.

У підсумку депутати політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» покинули сесійну залу.

14 депутатів, які залишились продовжили проводити засідання. За підсумками голосування секретарем міської ради було обрано Руслана Сукова.

Після цього на основі протоколів погоджувальної ради розглядались і інші питання порядку денного.

Було обрано першого заступника міського голови (Інна Терещенко), керуючого справами виконкому (Любов Павленко) та трьох заступників міського голови з питань виконавчих органів ради (Сергій Паначевний, Олеся Новицька, Наталія Прохоренко).

Також було розглянуто питання старост, структури і чисельності працівників апарату міської ради, затверджено склад виконавчого комітету.

Про скликання засідання другої сесії міської ради буде повідомлено згодом.