Засідання виконкому міської ради

Під час засідання виконавчого комітету Селидівської міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко, члени виконкому заслухали та обговорили 25 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

293 294

На засіданні, було розглянуто і схвалено проекти (питання) щодо оздоровлення та відпочинок дітей м.Селидового в 2019 році; надання допомоги окремим категоріям громадян; затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів міського бюджету.

Члени виконавчого комітету затвердили Положення про «Гарячу лінію» телефонного зв’язку з населенням з питань, що належать до компетенції Селидівської міської ради.

Крім того, були прийняті рішення щодо затвердження акту про визначення збитків власників земельних ділянок.

Прийняті рішення стосовно соціального захисту дітей підготовлені відділом служби у справах дітей міської ради.

Переглянуто та затвердженно склад ряду комісій.

Усі питання порядку денного були розглянуті та затверджені.