Завтра в м.Українськ запрацює нова сучасна амбулаторія!

Створення комфортних умов для отримання медичних послуг нашими громадянами, гідних умов праці для медичних працівників завжди було і залишається одним із пріоритетних завдань міської влади.

В нашому місті реалізуються інвестиційні проєкти, які направлені на модернізацію закладів охорони здоров’я.

Сьогодні міський голова Віктор Ремізов відвідав амбулаторію загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради», де завершено благоустрій прилеглої території.

Було покладено  ФЕМ плитку, відремонтовано пандус на головному вході в будівлю, пофарбовано стіни, виконано повну заміну покриття трьох ганків та облаштовано дві зони відпочинку з лавками, встановлено сітчату огорожу, заасфальтовано тротуари і проїзди.

Також було виконано озеленення території (висаджені дерева, кущі та багаторічні квіти в кількості 280 одиниць).

190 192

Загальна кошторисна вартість робіт згідно експертного звіту склала 1,4 млн.грн., роботи виконувала  підрядна організація ПП «Ракурс-2007».

Також з метою перевірки міський голова відвідав і м.Українськ, де наразі завершено реконструкцію нежитлового приміщення під розміщення амбулаторії ЗПСМ №6.

Роботи виконувала підрядна організація ПП «ІНСАМ-БУД», загальна кошторисна вартість проєкту склала 9,1 млн. грн.

Віктор Ремізов разом з головним лікарем Центру Оленою Марченко оглянув приміщення та ознайомився з матеріально-технічною базою кабінетів.

Було виконано демонтаж існуючих перегородок та побудовано нові з газобетону,  замінено вікна  та двері, облаштовано новий ганок з пандусом на головному вході, улаштовано нову покрівлю з металочерепиці, будівлю утеплено мінеральними плитами, посилено зовнішні стіни, відремонтовано внутрішні приміщення. Також було виконано монтаж системи водовідведення, водо, тепло та  електропостачання, пожежної сигналізації, відеоспостереження.

Заклад укомплектовано сучасними офісними та медичними меблями, інформаційними екранами, комп’ютерною технікою та усім необхідним обладнанням для роботи сімейних лікарів.

195 207 198
203 205 204

Для комфортного перебування лікарів та відвідувачів в амбулаторії побудовано котельню, в якій встановлено два електричних котли, на території закладу виконано благоустрій прилеглої території.

212 211

Міський голова поспілкувався з медиками.

199 200

Він зауважив, що цей рік відрізняється від попередніх через пандемію коронавірусу та подякував лікарям за їх нелегку і таку необхідну для людства працю, побажав всім міцного здоров’я, професійної витримки та мужності.

Вже завтра, 23 жовтня, амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 м.Українськ відкриє свої двері та почне приймати перших пацієнтів.