Життя коротке, а мистецтво нескінченне!

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 7 листопада в Центрі дозвілля та українських традицій м.Селидове відбувся урочистий захід.

Надзвичайно велика мистецька родина зібралась сьогодні в актовій залі – працівники культури, митці, люди, які присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов привітав всіх, хто робить значний внесок у популяризацію і розвиток української культури, веде просвітницьку діяльність, зберігає та примножує національну спадщину.

Він відзначив всіх керівників клубних установ, бібліотек, навчальних мистецьких закладів, які дарують людям радість, наповнюють їхні душі світлими почуттями, навчають розуміти прекрасне, любити рідний край, слово, пісню і танець свого народу.

Не залишились без уваги і керівники гуртків, педагоги, які навчають учнів гри на інструментах, вокального співу, театрального та ужиткового мистецтва, хореографії тощо. Своєю наполегливою творчою працею та високим професіоналізмом вони звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення.

198 199

Понад 500 селидівців займаються в 32 гуртках та аматорських об’єднаннях різних напрямків, понад 400 дітлахів відвідують мистецькі школи. Творчі колективи стають гордістю міста і візитівкою нашого рідного краю, завойовують звання «народних» і «зразкових», стають переможцями та лауреатами багатьох конкурсів і фестивалів.

Також були відзначені сімейні династії, які успішно працюють у сфері культури м.Селидове, спільно з іншими реалізують міські та загальнодержавні програми заходів, спрямовані на підтримку та розвиток культурної спадщини нашої країни, аматорського мистецтва, фольклору.

Кращим працівникам було вручено почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, аматорського мистецтва та з нагоди професійного свята.

176 177

Найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили керівники Гірника, Українська, Курахівки та Цукуриного.

Начальниця відділу культури Лариса Дашевська зазначила, що працівники культури – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

Вона привітала своїх колег із професійним святом та вручила грамоти.

180 181 182 183

Заклади культури тісно співпрацюють з багатьма установами та організаціями нашого міста. В цей теплий осінній день винуватців свята також вітали директор Селидівського професійного ліцею Лідія Резніченко, керівниця Селидівської міської організації Спілки жінок України Галина Фоміна, заступниця головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради Галина Цимбал, начальниця відділу освіти міської ради Яна Передрій та директор Камишівського психоневрологічного інтернату Микола Панков.

Навіть у своє свято талановиті працівники культури та майстри мистецтв не залишили присутніх без своєї творчості. Вони як завжди дарували гостям душевні пісні, енергійні танці та проникливі музичні композиції.

184 185 186 187
188 189 190 191
195 196
192 193 194 207
200 201 208 202

З нагоди дня працівників культури та майстрів народного мистецтва всі юні учасники концерту отримали подарунки від міського голови.

203 204

На згадку про цей день було зроблено спільне фото, також всі бажаючі могли сфотографуватись у холі, де була представлена фотозона, створена працівниками ЦДУТ м.Селидове.

170 171

Мистецтво надихає увесь світ, сприяє польоту мрії, додає життю яскравих барв. Духовний потенціал українського народу – це справжній скарб, яким володіє наша країна. Українська культура відома в усьому світі, і приємно, що культура нашого рідного міста – її важлива складова. В нашому місті живе багато талановитих людей, які радують своєю творчістю, розвивають українську культуру і передаватимуть її надбання вже своїм дітям.