Зміни своє місто з бюджетом участі! Долучайся до голосування!

Шановні жителі м.Селидове!

З 15 по 29 травня триватиме голосування за громадські проекти по програмі Бюджету участі, яке відбувається як в електронному вигляді, так і в пунктах для голосування, розташованих за адресами:

- м.Селидове, вул.Гоголя, буд.24 (Центральна міська біблітека для дорослих);

- м.Селидове, вул.Маяковського, буд.6а (Центр дозвілля та українських традицій м.Селидове);

- м.Селидове, вул.Берегова, буд.130 (Центр надання адміністративних послуг).

Графік роботи пунктів: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 16:00.

Важливо! Голосування здійснюють громадяни, які зареєстровані та проживають на території міста Селидове (мешканці міст Гірник та Українськ, селищ Курахівка та Цукурине участь в голосуванні не приймають), яким виповнилось 16 років, за наявності паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує факт проживання в місті Селидове.

Всі запропоновані проекти розміщені на офіційному сайті Селидівської міської ради https://selidovo-rada.gov.ua/ в платформі «Бюджет участі».

Детально розглянувши кожен проект, експертна група затвердила 5 проектів, які допускаються до голосування. А саме:

1.«Стежка добра»

2.«Безпека дітей понад усе»

3.«Веселкові мрії малюків»

4.«Поточний ремонт приміщення міської ради ветеранів з метою покращення умов обслуговування людей похилого віку, захисту їх прав та інтересів»

5.«Право на приватне: як наші діти ходять до шкільних туалетів?».

Електронне голосування передбачає наступні кроки:

1.Перейди за посиланням http://budget.selidovo-rada.gov.ua/uk.

2.Зверху натисни «Реєстрація» та заповни необхідні поля.

3.На твою електронну адресу прийде повідомлення щодо твоєї реєстрації та можливості прийняття участі в голосуванні.

4.Обери і підтримай проект, який тобі подобається.

Важливо! Віддати свій голос ти можеш один раз і тільки за один проект!

Долучайтеся до бюджету ініціатив селидівчан та голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які  мешканці підтримають найбільше, будуть реалізовані з  міського бюджету в поточному році.

Консультації можна отримати у міській раді: вул.Карла Маркса, буд.8, каб.23 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю).