Зустріч аграріїв з податківцями

Нещодавно, а саме 27.07.2016 , в Красноармійській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області пройшла зустріч аграріїв з податківцями.

На початку зустрічі заступник начальника Красноармійської ОДПІ Поливяна Ірина Михайлівна привітала сільгоспвиробників зі збором врожаю та повідомила, що предметом постійної уваги Уряду, обласних та районних державних адміністрацій, органів державної фіскальної служби є і залишатимуться підприємства – сільгоспвиробники. Саме ця, традиційна для України, галузь є найбільш важливою для забезпечення соціально-економічного добробуту жителів сільських територій регіону, і саме вона є найбільш чутливою до всіх змін у фінансово-економічній кон’юнктурі.

Під час зустрічі було акцентовано увагу на декілька питань: питання обов’язкових умов перебування платником ПДВ при застосуванні спеціального режиму оподаткування, неприпустимості участі сільгоспвиробників в схемах ухилення від оподаткування, тобто відображення в звітності сільгоспвиробників достовірних даних про результати їх господарської діяльності та забезпечення повноти декларування зобов'язань та проведення розрахунків з бюджетом, правове врегулювання земельних відносин у сільському господарстві, порядок оформлення та реєстрації договорів оренди земельних ділянок, соціальна та фінансова відповідальність роботодавців за допуск працівників до роботи без укладання трудових договорів та за використання прихованої найманої праці.

Підсумовуючи зустріч, Ірина Поливяна повідомила що в Красноармійській ОДПІ на податковому обліку знаходиться 91 платник єдиного податку 4 групи, зареєстровано платниками податку на додану вартість зі спеціальним режимом оподаткування 41 сільськогосподарське підприємство, у тому числі по Красноармійському відділенню – 34.

Всього надійшло до державного бюджету від підприємств Покровського району 94 млн.грн. в тому числі податку на додану вартість від сільгоспвиробників надійшло 54,8 млн. грн. В місцевий бюджет району було зібрано 61,2 млн.грн. Тільки єдиного податку від сільгоспвиробників надійшло 3,7 мільйона гривень.

Завдання держави виконано на 146,7 відсотка. Загальна площа засіяних зернових та бобових по Покровському району складає 35,2 тис. га, Очікується середня врожайність 37 центнерів з гектара.

Заступник начальника висловила подяку всім платникам, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно та в повному обсязі сплачуючи кошти до державної скарбниці. В той же час ще раз звернула увагу на необхідності відображення достовірних даних у звітності та повноті сплати податків до бюджету.