Зустріч міського голови з представниками громадських організацій громади

15 січня відбулась зустріч міського голови Віталія Нешина з представниками громадських організацій громади.

141 142

На початку зустрічі голова теркому профспілок вугільної промисловості Володимир Бабіч звернувся до міського голови Віталія Нешина з питань підвищення тарифів на газ, транспортування газу, електропостачання.

У своєму зверненні він наголосив на тому, що не можна використовувати радикальний спосіб у вирішенні питань, натомість інститути громадянського суспільства мають звернутись до всіх інстанцій та урядових представників.

Представниками ІГС були розглянуті і інші питання.

Важливим питанням на сьогоднішній день є питання життєзабезпечення населених пунктів нашої громади.

Начальник управління державного казначейства України у м.Селидове Донецької області Марина Колісник проінформувала  присутніх про своєчасне фінансування соціально значимих виплат, а саме: пенсій, субсидій,  матеріальної допомоги та інших гарантованих державою виплат починаючи з 04.01.2021.

Начальник Селидовського відділення Пенсійного фонду України в Донецькій області Олена Сафронова доповіла, що пенсії виплачуються згідно графіку, а їх підвищення здійснюється в межах діючого законодавства.

Інна Гришкова, начальник управління соціального захисту  населення, ознайомила присутніх зі станом соціальних виплат і змінами, які відбудуться для населення з 01.01.2021 року.

Начальник фінансового управління міської ради Тетяна Рогоза доповіла, що роботу над формуванням проєкту бюджету на 2021 рік було розпочато ще у жовтні. У зв’язку з неприйняттям до кінця минулого року рішення «Про бюджет Селидівської міської територіальної громади на 2021 рік», відповідно до статті 79 Бюджетного кодексу України фінансування бюджетних установ та одержувачів коштів міського бюджету буде здійснюватися, виходячи зі щомісячних витрат, не перевищуючи 1/12 проєкту бюджета, схваленого рішенням виконкому міської ради №127 від 15.12.2020 року (рішення виконкому №1 від 12.01.2021 «Про тимчасовий порядок фінансування у 2021 році»).

Вона зазначила, що фінансування захищених статей бюджету буде проводитись з дотриманням встановлених термінів.

Перший заступник міського голови Інна  Терещенко наголосила, що відділами та управліннями міської ради ведуться роботи щодо розробки стратегії розвитку Селидівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки, програми соціально-економічного розвитку, малого та середнього бізнесу. Вона також розповіла про те, які інвестиційні проєкти планується реалізувати у поточному році.

Завідуючий сектором з правової роботи та доступу до публічної інформації Оксана Москаленко повідомила про реєстрацію актів цивільного стану та роботу нотаріату у м.Українськ, смт.Цукурине та Петрівській сільській раді.

Олена Мелех, завідуючий військово-облікового бюро, надала інформацію щодо прийому військово зобов’язаних та призовників на території Селидівської ОТГ.