Зустріч в бібліотеці з місцевим поетом Григорієм Антоновим

Селидівська центральна міська бібліотека, в рамках поетичного клубу «Рима», продовжує знайомити мешканців міста з творчістю талановитих земляків.

До поетичної вітальні завітав Григорій Миколайович Антонов, колишній шахтар, член Всеукраїнського літературно - творчого об’єднання «Сфера» (м. Покровськ).

Вірші Григорія Антонова опубліковані в поетичних збірках: «Пам'ять буде вічно жити», «Нас время вместе собирает», «Музика слов», «Детство – маленькая жизнь», в міжнародній збірці «На крильях вдохновения», на сторінках місцевої газети.

В першу книгу віршів автора «По волнам моей памяти» (2017) увійшли твори на різноманітні теми: поезія про рідний край, яка написана з особливою теплотою, рядки про афганську війну, що звучать пронизливо і влучно, любовна і пейзажна лірика - з натхненням і захопленням, а також вірші для дітей, в які вкладено частинку своєї душі.

98

Григорій Антонов також є автором пісень, які виконувались вокально-інструментальним ансамблем Луганської філармонії.

На зустрічі автор представив свої нові збірки «Чорне сонце Чорнобиля», міжнародний літературний альманах «Зоряна криниця» (новий випуск), надруковані за ініціативою творчого об’єднання «Сфера», до якого увійшли і його вірші. Також Григорій Антонов прочитав свої нові твори і, в своєму ставленні до поезії, підкреслив, що мовою поезії розмовляє душа поета.

Через поезію автор закликає цінувати життя, любити рідний край і оберігати свою родину.

Запрошуємо до перегляду!