Зустріч з Міністром енергетики та вугільної промисловості

Сьогодні, 1 червня, м.Вугледар відвідав Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

69

51

50

На шахту «Південнодонбаська №1» також приїхали народний депутат України Сергій Сажко, заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, міські голови, генеральні директори державних підприємств вугільної промисловості, директори шахт, начальники дільниць з видобування вугілля, засоби масової інформації. Наше місто на зустрічі представляв міський голова Віктор Ремізов.

62

56

55

52

Міністр ознайомив присутніх з Програмою реформування вугільної промисловості України, яка передбачає створення державного підприємства «Національна вугільна компанія». Було розглянуто фінансові показники 2015-2016 років, собівартість 1 тонни вугільної продукції у розрізі державних вугледобувних підприємств станом на 01.01.2016, переваги даної Програми та інше. Ігор Насалик запевнив, що на сьогоднішній день виділено кошти у розмірі 1 млрд.грн. на розвиток промисловості, а саме – придбання обладнання. Також в Програмі передбачається додаткове виділення коштів у розмірі 800 млн.грн. і 200 млн.грн. на закупівлю саморятівників.

60

54

57

58

61

59

Після завершення презентації Міністр поспілкувався з генеральними директорами, директорами шахт та головами профспілок, аби почути їх думку про передбачувані результати втілення Програми.

66

63

64

65

67

68

Віктор Ремізов звернувся до Ігоря Насалика з питаннями, які хвилюють селидівців. Найбільш актуальним стало підтоплення приватних домовладінь та присадибних ділянок шахтою ім.Д.С.Коротченко.

З цього приводу Селидівська міська рада направила відповідний лист-звернення до Міністра.

73

74

Ігор Насалик дав свої коментарі стосовно кожного питання.

Голова  профспілки НПГУ Віктор Трифонов також висловив своє прохання посприяти у придбанні необхідного обладнання для шахти, аби уникнути підтоплень.