Зустріч з питань підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2016-2017

Під головуванням заступника міського голови Мандича Л.В у м.Гірник  09.08.2016 відбулася зустріч з головами ОСББ з питань підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2016-2017 років.

Заступник міського голови Мандич Л.В. звернув увагу і довів  інформацію  щодо  дії програми  з кредитування   енергозбереження та підвищення енергоефективності. Наголошено на доцільність проведення загальних зборів де потрібно визначитися з   проблемами, які можуть виникнути при проходженні осінньо – зимового періоду.

Гірницьким міським головою  Коваленко С. В. надана інформація щодо відновлення житлового фонду, а саме остіклення вікон та ремонт шиферної ,м`якої покрівлі. Для відновлення об`єктів, які постраждали у конфлікті надано  благодійну допомогу від Міждународного Червоного Хреста і «АДРИ».

На теперішній час від благодійних організацій отримано більше 3000м2 скла. Виконком в поточному році продовжує роботу з міждународною благодійною організацією «АДРА» по відновленню покрівель. Відновлена шиферна покрівля житлових будинків по вул. Свободи 9,58, по вул. Донецька,81,пер. Мостовий,30  та інші. Проблемними залишаються будинки за адресою пр. Освободителей Донбасу,22 та33. По цим будинкам розроблена проектна документація, пройдена експертиза, вартість робіт складає 391,9 тис. грн. Через брак коштів роботи не виконуються, але Гірницький виконком спільно працює з благодійною організацією « Людина у біді», зараз проходить тендер по відновленню покрівель  двох будинків. Ведеться робота по ліквідації стихійних звалищ. Для надання якісних послуг з санітарної очистки придбано 30 контейнерів. Виконуються роботи по обрізці аварійних дерев. Звернено увагу  на покос трави, амброзії. За результатами проведеного штабу поставлені задачі перед підприємствами надавачами послуг з енергопостачання, водопостачання: обкосити територію ТП, спланувати поверхню земельної ділянки  після ремонтних робіт  водопровідної мережі.

Надана  інформація  представником УСЗН щодо вимог до довідок, які необхідні при   оформлення населенням  субсидій.

Рекомендовано  Гірницькому виконкому розглянути питання щодо введення одиниці спеціаліста по роботі з ОСББ і можливість впровадження програми 50х50 щодо співфінансування капітальних робіт житлових будинків де функціонують ОСББ.