Зустрічі у бібліотеці на шкільних канікулах тривають!

10 січня до центральної міської бібліотеки завітали старшокласники 10-11-х класів загальноосвітньої гімназії м.Селидове (класні керівники: Наталія Носова, Олена Артьомова, Людмила Шашкіна, шкільний бібліотекар Наталія Янковська).

Оскільки новорічно-різдвяні свята в Україні продовжуються (попереду ще Щедрий вечір, Василів день, Водохреща), то бібліотекарі розпочали захід розповіддю про українські народні традиції святкування цих важливих дат зимового циклу в нашій країні. Звичайно, в бібліотеці лунали популярні колядки та щедрівки!

Далі настала черга інформаційного калейдоскопу «Яскраві фарби свята», якому цього разу надали виразного книжково-бібліотечного забарвлення! Підлітки із задоволенням переглянули відеоролики про ісландську традицію «Різдвяний книжковий потоп», «Новорічне щастя книголюба: книжкові ялинки» та інші.

Після розповіді про корені традиції прикрашати ялинку на Різдво та Новий рік (прийшли до нас з Німеччини у І половині. ХІХ сторіччя) бібліотекарі запропонували присутнім прийняти участь у цікавій слайд-вікторині «Бачив чи ні?» Учасникам треба було вірно відповісти на запитання: «Чи міг за життя той чи інший письменник, поет побачити різдвяну ялинку?» Всі, хто слухав бібліотекарів уважно, звичайно, легко справилися із завданням Яскравих фарб заходу додали відео «Новорічний Харків-2020» «Святкове світлове шоу дронів. Сінгапур-2020».

На завершення учнівська молодь дізналась багато нового про символ року (за Східним календарем) - пацюка або миши. Адже східні народи мають власну, дуже багату традицію святкування Нового року.

Отже зустріч виявилась яскравою та інформативною!