Звіт Селидівського УСЗН за період 08-12.08.2016

Згідно звіту надано наступну інформацію:

1.)  05.08.2016, проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 76 подань управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Прийнято рішення про:
- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 28 заявникам;
- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 48 заявникам.

2.) 09.08.2016, проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні було розглянуто 81 подання управління соціального захисту населення на призначення (відновлення) або про відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Прийнято рішення про:

- призначення (відновлення) пенсій та соціальних виплат 36 заявникам;
- відмову в призначенні (відновленні) пенсій та соціальних виплат 45 заявникам.

3.) Прийнято 540 заяв, а саме:

- 85 про призначення усіх видів соціальних допомог;
 - 50 про призначення житлової субсидії;
 - 363 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
 - 42 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг.

4.) Призначено 201 допомога, а саме:

- 78 державних соціальних допомог;
 - 64 житлові субсидії;
 - 59 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

5.) Прийнято:

- 11 декларацій для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

6.) Видано:

- 45 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства;
 - 1 посвідчення “ветеран праці”.

7.) 05.08.2016 виплачено:

- щомісячну виплату особам, які брали участь в АТО за липень, у сумі 0,41 тис.грн.(місцевий бюджет);

- компенсацію за надання соц. послуг за серпень 2016року, на суму 10,01 тис.грн. (місцевий бюджет);

8.) 10. 08.2016 виплачено :

державні соціальні допомоги (основний період), за серпень 2016року, на суму 3983,7тис.грн. (субвенція державного бюджету місцевому бюджету);

9.) 12.08.2016 виплачено:

- щомісячну допомогу учням за Рішенням голови Донецької облдержадміністрації за серпень 2016, на суму 0,7тис.грн. (обласний бюджет);

- компенсацію на транспортне обслуговування інвалідів за липень 2016року на суму 0,4 тис.грн. (обласний бюджет)

- компенсацію на харчування громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2016р на суму 53,97тис.грн. (державний бюджет);

- компенсацію на відшкодування заробітної плати (регресу) громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи за серпень 2016р на суму 0,3тис.грн. (державний бюджет).