про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» розроблено проект рішення Селидівської міської ради «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради»».
Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу в друкованому засобі масової інформації - газета «Наша зоря» та на офіційному сайті Селидівської міської ради selidovo-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» «Оприлюднення регуляторних актів».

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції:

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді протягом місяця з дати оприлюднення регуляторного акту на офіційному сайті міської ради selidovo-rada.gov.ua за адресою: 85400 Донецька обл. м.Селидове, вул. Московська, 43, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради», каб. 206, або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тел. для довідок (06237) 7-07-38, (099) 728-70-60).

Головний лікар КНП «Центр ПМСД Селидівської міської ради»                                                   О.В.Марченко