РЕМ

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Донецькій області піклується, щоб кожен клієнт міг планувати свої витрати на електроенергію.

Тарифи на світло оприлюднені на сайті YASNO. Крім того, після внесення актуальних показань лічильника в Особистому кабінеті сума до сплати буде розрахована відповідно до конкретного тарифу кожного клієнта.

Тарифи на електроенергію встановлюються державою та наразі залишаються без змін:

Базовий тариф діє для населення, що проживає у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

342

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у квартирах чи будинках, які у встановленому порядку обладнані електроопалювальними установками, а також для мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:

343

- Власникам багатозонних (дво- чи тризонних) лічильників надається знижка на спожитий обсяг електроенергії в залежності від часу доби.

Найбільш ефективний спосіб сплачувати менше за електроенергію – встановити двозонний лічильник у складі набору Розумний Watt. Окрім приладу обліку у наборі також є смарт-розетка з таймер, що вмикає/вимикає електроприлади у потрібний час, а також енергоефективні LED-лампи.

344

* Коефіцієнт застосовується до діючого тарифу для населення.
**Коефіцієнт потрібно помножити на ставку тарифу.

• Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягу споживання.

 

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів.

341

Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.