304

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНСУЛІНОМ ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

В КЛПУ «Селидівська центральна міська лікарня» з квітня 2016 року працює електронний реєстр в якому зареєстровані хворі на цукровий діабет. На теперішній час він оновлений.

На 01.01.2018 року зареєстровано в реєстрі 201 дорослий хворий  на цукровий діабет, що одержують інсулін (з них переселенців-20 осіб) та 3 дітей.

Про отримання інсуліну

Забезпечення інсуліном проводилось згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року№239 «Порядок відшкодування вартості препаратів інсуліну». 

Хворі отримують препарати інсуліну в ДКП «Фармація» СП аптека №13 м.Селидове вул.Козацька (Красноармійська), буд.14, з якою на даний час укладєна угода.

Для цього Уряд виділив на 2018 рік для інсулінозалежних мешканців міста Селидове кошти у розмірі 773 300 грн.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

1. Як отримати безкоштовний інсулін?

- Дорослі хворі зверніться до лікаря-ендокринолога Селидівської ЦМЛ діти –до міського-лікаря-педіатра Стаценко Людмили Георгіївни (амбулаторія №2 Центру ПМСД м.Селидове, вул.Черняховівського, 48) та отримайте правильно виписаний рецепт.

-Завітайте до аптеки в ДКП «Фармація» СП аптека №13 м.Селидове вул.Козацька (Красноармійська), буд.14

2. Які працює механізм відшкодування вартості інсуліну? 

-Вартість інсуліну повністю або частково сплачує державний бюджет згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року №239

3. Які вимоги до аптеки?

-Строк дії рецепту лікаря-ендокринолога на отримання інсуліну становить 30 календарних днів з моменту його видачі. У разі відсутності в аптеці потрібного препарату (вказаного  в рецепті), аптека повинна протягом 5 робочих днів після отримання заявки (рецепту) поставити потрібний препарат.

 

Міський лікар–ендокринолог                                               Наталія Борисівна Крупко