ПРО  УЛЬТРАЗВУКОВЕ  ОБСТЕЖЕННЯ В КНП « СЕЛИДІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА  МІСЬКА ЛІКАРНЯ   СЕЛИДІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ»

Адміністрація КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» (далі - КНП «СЦМЛСМР»)  надає до  відома пацієнтів наступну інформацію:

  1. Ультразвукове дослідження дитячого населення в КНП «СЦМЛСМР» проводиться на безоплатній основі позачергово.

  2. Пацієнти з міст та селищ території Селидівської міської ради ( амбулаторія №1 м.Селидове, №3 смт.Цукурине, №4 м.Гірник, №5 смт.Курахівка, №6 м.Українськ) можуть попередньо отримати талони на безоплатне УЗ –обстеження дітей та дорослих по направленню сімейного лікаря за телефоном – 0506487642 або у лікаря кабінету УЗД №311, який знаходиться на третьому поверсі поліклінічного відділення КНП «СЦМЛСМР» (міський  лікар УЗД Пилипчук Алла Михайлівна).

  3. При зверненні безпосередньо на обстеження до лікаря УЗД кабінету (згідно попередньо отриманого талону з вказаною датою та  часом обстеження) при собі необхідно мати направлення від сімейного лікаря.

 

До відома пацієнтів:

На консультативний прийом до лікарів-спеціалістів КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» за направленням сімейного лікаря Ви можете записатися за наступними телефонами:

- мобільний - (050) 978-54-18

- стаціонарний - (06237) 7-26-95 

Адміністрація КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» доводить до відома пацієнтів, що у зв’язку з проведенням виїзного профілактичного огляду з 08.07.2019 по 19.07.2019 року тимчасово призупиняється плановий консультативний прийом наступних спеціалістів: окуліста, невропатолога, профпатолога, дерматолога.

Екстрена та невідкладна медична допомога за вказаними напрямками буде надаватися в приймальному відділенні КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради».

Вибачте за тимчасові незручності! 

 

До уваги хворих на цукровий діабет!

КНП «СЦМЛ СМР» повідомляє, що у зв’язку з відпускною кампанією, очікуються зміни в оформлені електронних рецептів на інсулін для хворих на цукровий діабет:

З 15 липня по 15 серпня 2019 року електронні рецепти на інсулін будуть видаватися в кабінеті №407 (поліклініка КНП «СЦМЛСМР», 4 поверх) з 11.00 до 15.00 ( перерва 12.30-13.00).

 

 

КНП “Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради”

надає інформацію щодо переліку професій, робіт, служб, які повинні проходити попередні

та періодичні психіатричні огляди та отримати сертифікати.

Витяг із переліку окремих видів діяльності (робіт, професій служб), які повинні проходити попередні та періодичні психіатричні огляди та отримати: форма №122-2/о “Медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів”, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 із змінами і доповненнями:

  1. Інші види професійної діяльності:

робітники підприємств харчової промисловості, громадського харчування і торгівлі, молочних ферм, молочних кухонь, роздавальних пунктів, баз і складів продовольчих товарів, що мають контакт з харчовими продуктами в процесі їхнього виробництва, зберігання і реалізації, у тому числі робітники, пов’язані з санітарною обробкою і ремонтом інвентарю, устаткування, а також особи, що мають безпосередній контакт з харчовими продуктами при транспортуванні на всіх видах транспорту;

- працівники навчальних закладів;

- працівники дитячих і підліткових оздоровчих закладів, у тому числі сезонних;

- працівники дитячих дошкільних закладів, будинків дитини, дитячих будинків, шкіл-інтернатів при школах;

- працівники закладів санітарно-гігієнічного обслуговування населення (банщики, робітники душових, перукарі, манікюрниці, педикюрниці, косметологи, підсобний персонал пралень, приймальних пунктів білизни, хімчисток);

- тренери, інструктори з плавання, працівники басейнів;

- обслуговуючий персонал готелів, гуртожитків, провідники пасажирських вагонів поїздів далекого прямування;

- працівники водопровідних споруд, які безпосередньо займаються підготовкою води і особи, що обслуговують водогінні мережі;

- робітники тваринницьких ферм і комплексів.

Періодичність проходження психіатричних оглядів вищезазначеної категорії - один раз на 5 років.

 

Про зміну прийому лікарів-спеціалістів КНП СЦМЛСМР

КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» повідомляє, що в рамках реформування медичної галузі, автоматизації медичного процесу, впровадження в лікарні ведення медичної документації в електронному форматі на автоматизованому робочому місці лікаря з 02 січня 2020 року амбулаторно-поліклінічний прийом лікарів-спеціалістів поліклінічного відділення КНП «СЦМЛ СМР» для населення міст Гірник та Українськ буде проводитися на базі поліклінічного відділення лікарні за адресом: м.Селидове вул. Московська,43.

 

 

Згідно із Законом «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» 1 квітня 2020 року стартував другий етап медичної реформи.

З 1 квітня 2020 року КНП «Селидівська Центральна міська лікарня Селидівської міської ради» перейшло на нову модель фінансування за Програмою медичних гарантій (ПМГ).

Лікарня буде отримувати від НСЗУ кошти за надані послуги.

Для підписання договору з НСЗУ лікарнею був проведений величезний обсяг роботи, щоб відповідати тим вимогам, які висунуло НСЗУ (медичне обладнання нового покоління (цифрове з віодефіксацією), відповідна кількість лікарів конкретної спеціалізації, тощо).

З 25 пакетів Програми медичних послуг, які можуть надаватися на рівні лікарень ІІ та ІІІ рівня, КНП «СЦМЛ СМР» відповідає на теперішній час лише 8, а саме:

1. Медична допомога при гострому мозковому інсульті.
2. Медична допомога при пологах.
3. Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій.
4. Амбулаторна вторинна (спеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу.
5. Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах.
6. Психіатрична допомога дорослим та дітям.
7. Діагностика, лікування та супровід осіб із вірусом імунодефіциту людини.
8.Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям.

Так на що з квітня розраховувати пацієнтам та медпрацівникам?

Пацієнти отримали право вільно обирати вузьких спеціалістів, у яких хочуть проконсультуватися чи зробити операцію, за прикладом того, як вони обирали сімейного лікаря.

Вони також можуть вільно обирати лікарню, в якій планують поправити здоров’я – прив’язки до району чи міста більше не буде.

Пацієнт може вільно обирати спеціаліста у будь-якому місті України.

Отримати безкоштовну консультацію чи допомогу можна буде лише із направленням свого сімейного лікаря.

Треба врахувати ще такий момент - якщо ви оберете спеціаліста у іншому місті, то маєте самостійно зробити попередній запис.

Якщо пацієнт за направленням сімейного лікаря лікується, скажімо, у кардіолога який вважає, що хворого має ще проконсультувати невропатолог чи гінеколог, він дає направлення до іншого спеціаліста і ці консультації також оплачує НСЗУ. Однак, буде працювати система моніторингу, яка контролюватиме ці процеси, аби уникнути необґрунтованих консультацій.

Якщо людина захоче проконсультуватися у вузького спеціаліста за власним бажанням, тобто, без направлення сімейного лікаря, вона може це зробити.

Але тоді його послуги паціент оплачує самостійно, з власної кишені.

Без направлення безоплатно можна звертатися до акушера-гінеколога, стоматолога, психіатра, нарколога.

Без жодного направлення людині безкоштовно нададуть екстрену медичну допомогу.

Направлення до вузьких спеціалістів буде в електронному або паперовому вигляді, як і медична картка пацієнта.

Що отримали медичні працівники?

Лікарні і відповідно лікарі вже не можуть розраховувати на субвенцію з держбюджету, яка в основному йшла на зарплати. Субвенції більше не буде.

Натомість НСЗУ закуповуватиме у лікарень медичні послуги і за них платимеме гроші згідно з тарифами.

Скільки лікарня заробить, стільки й отримає. Тобто зарплата лікарів тієї чи іншої лікарні залежатиме від того, скільки і яких медичних послуг вони нададуть пацієнтам.

На теперішній час передоплата договору з НСЗУ не покриває навидь витрат на заробітну плату медиків, лікарня не має змоги придбати необхідні ліки та медичні вироби для безкоштовного лікування пацієнтів.

Лікування безкоштовне… тобто на цей час – без коштів…..

Електронна система ведення медичної документації недоопрацьована.

Лікарі та медичні сестри будуть вести до 20.04.2020 (орієнтовно) рукотворне фіксування обліку медичних послуг та маніпуляцій а потім повинні ввести все в електронні картки пацієнтів до 30.04.2020, бо до 01.05.2020 треба звітувати НСЗУ належним чином- електронним.