ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку системи соціального захисту і надання соціальних послуг в Селидівській міській територіальній громаді на 2021-2026 роки в рамках Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей», що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад» та реалізується у рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

1.Повна назва документа державного планування: проєкт Стратегія розвитку системи соціального захисту і надання соціальних послуг в Селидівській міській територіальній громаді на 2021-2026 роки (надалі – Стратегія).

Стратегія визначає бажану позицію, яку Селидівська міська територіальна громада розглядає в системі розвитку системи соціального захисту і надання соціальних послуг на 2021-2026 роки. З цією метою були визначені спільні для структурних підрозділів Селидівської міської ради візія, місія та цінності.

Ця Стратегія – не просто перелік ключових цілей та завдань діяльності. У центр цієї системи стоїть людина з її потребами та прагненням до комфортного, безпечного життя. Головними принципами Стратегії визначено дотримання пріоритетності прав і свобод людини, забезпечення інклюзивності та ґендерної рівності в системі надання послуг населенню.

Стратегією визначені основні стратегічні цілі:

  1. Підвищення ефективності управління системою соціального захисту та надання соціальних послу.
  2. Покращення якості життя вразливих груп населення.
  • Розвиток співпраці та співробітництва у системі соціального захисту та надання соціальних послуг.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Селидівська міська рада.

Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 28 квітня 2021 року на сайті Селидівської міської ради оприлюднено проєкт Стратегія розвитку системи соціального захисту і надання соціальних послуг в  Селидівській міській територіальній громаді на 2021-2026 роки.

З проєктом документу можна можна ознайомитись за посиланням: /doc/strukyura/otdely/upszn/strategiy rozvytku.doc

Пропонуємо розглянути  вищезазначений  проєкт Стратегії та, у разі наявності, надати зауваження та пропозиції до управління соціального захисту населення  Селидівської міської ради на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ( з поміткою «До Стратегії»).