Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради повідомляє про початок роботи мультимедійної кімнати, яка відбувається в рамках Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”, що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” в Проєкті “Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)”, що здійснюється DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Ця кімната обладнана проектором, проекційним екраном, ноутбуком, принтером, 4GWI-FI роутером, вебкамерою, презентером, мобільною акустичною системою, посилювачем інтернет-зв'язку, а також меблями: столами, стільцями та фліпчартом.

Мультимедійна кімната – це соціально-орієнтована партисипативна платформа, створена для комунікацій із жителями, обміну досвідом з іншими громадами, надання соціальних послуг та проведення освітніх заходів, в тому числі спільно з місцевими, регіональними громадськими організаціями та благодійними фондами. Це кімната з завжди відкритими дверима.

004

Заявки на проведення заходів необхідно подавати до Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради, що знаходиться за адресою в м.Селидове, вул.Пушкіна, 8, кабінет №11 на першому поверсі, а також за телефоном (06237) 2-31-18.