ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЄКТУ

«Капітальний ремонт риміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська, 43 (коригування)»

Вартість проєкту: 20,1 млн.грн.

Підрядна організація: Асоціація підприємств матеріально-технічного забезпечення «Комплект»

Фотозвіт до початку реалізації інвестиційного проєкту

25.06.2020 Фотозвіт виконаних робіт

Сьогодні, 25 червня, міський голова Віктор Ремізов відвідав об’єкти, які увійшли до програми президента України «Велике будівництво».

Розпочато реалізацію інвестиційного проєкту «Капітальний ремонт приміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська, 43» (коригування). Загальна кошторисна вартість цього проєкту складає 20,1 млн.грн.

Проєктом передбачено: фарбування фасаду 1-го поверху по всьому периметру, заміна зовнішнього дверного блоку на нові в приміщенні, демонтаж ганку на дворовому вході в будівлю, влаштування приміщень приймального боксу та пандусу для заїзду інвалідів, ремонт ганку входу для інфекційних пацієнтів з влаштуванням козирка, капітальний ремонт приміщень 1-го поверху, заміна внутрішнього оздоблення усіх приміщень 1-го поверху будівлі (підлога, стіни, стеля), установка перегородок ГКЛВ, заміна внутрішніх дверних блоків на нові.

316 317

Також планується заміна елементів внутрішніх систем водопостачання та водовідведення, систем опалення, вентиляції, кондиціонування, ремонт внутрішніх електричних мереж будівлі, встановлення системи відеоспостереження з фіксацією ПЗЧ та ін.

На теперішній час в приміщенні розпочато демонтажні роботи.

315 314

На технічній нараді міський голова разом із представниками підрядної організації та адміністрації лікарні обговорили питання стосовно реалізації проєкту.

Приймальне відділення – перше в лікарні, куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я приймальні відділення лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, тому реалізація даного проєкту дасть медичним працівникам можливість виконувати свою роботу на якісно новому рівні.

20.07.2020 Фотозвіт виконаних робіт

216 217
218 219
220 221
223 222

30.07.2020 Фотозвіт виконаних робіт

Триває реалізація інвестиційного проєкту «Капітальний ремонт приміщень першого поверху головного корпусу КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» з метою розміщення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги за адресою: 85400, Донецька область, м.Селидове, вул.Московська, 43» (коригування), який увійшов до програми президента України «Велике будівництво».

Нагадаємо, що загальна кошторисна вартість цього проєкту складає 20,1 млн.грн., підрядником виступає Асоціація підприємств матеріально-технічного забезпечення «Комплект».

Сьогодні, 30 липня, міський голова Віктор Ремізов відвідав об’єкт з метою перевірки поточного стану виконання робіт.

На сьогоднішній день виконано: демонтажні роботи, засипка підлоги граншлаком, прокладання каналізаційних труб під підлогою, заміна каналізаційних стояків, укладання плівки на підлогу та армування, укладання бетонної стяжки, влаштування фундаменту під майданчик для обслуговування кондиціонерів, влаштування майданчика під шафу з кисневими балонами.

340 341
350 351