За результатами перевірок у сфері застосування РРО бюджет Донеччини поповнено майже на 170 тис.гривень

Одним з важливих напрямків роботи підрозділів управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області є контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій.

Стрітення

14.02.19 в ЗДО №30 «Ясна поляна» відзначали одне з найбільших християнських свят - Стрітення.

Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з перших днів 2019 року розпочали активну інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

Про важливі історичні дати, Міжнародний день книгодарування, свято всіх за коханих у міській бібліотеці

14 лютого в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) відбулись заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове (директор Алла Марина) в рамках співпраці між установами та міського проекту «Селидове - джерело натхнення».

Новий сервіс Електронного кабінету: Автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами

Олександрівська ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що з 01 січня 2019 року в електронному кабінеті для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основних реквізитів платіжного доручення на підставі облікових даних платника, відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджетів.

Більше статей...