Свято для дітей с.Петрівка

Протягом червня з ініціативи в.о. міського голови  Руслана Сукова, за підтримки депутатського корпусу і активної молоді в населених пунктах Селидівської міської територіальної громади (м.Селидове, м.Українськ, смт.Цукурине, с.Петрівка) проводяться різноманітні активності.

Про електронні листки непрацездатності

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

Проведення просвітницького заходу для відвідувачів відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування

В мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення 11 червня психологом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Селидове, Аліною Харламовою,

Засідання комісії з питань виплат ВПО

Сьогодні 11.06.2021 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Легалізація зайнятості – крок назустріч суспільству

Легалізація населення, це вимога сьогодення.  Держава закликає роботодавців зробити крок назустріч суспільству – легалізувати найманих працівників та відмовитись від «чорної» зарплати в «конвертах».

Більше статей...