СКАН-КОПІЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ: ЩО ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ КАДРОВИКАМ ПІДПРИЄМСТВ

1. Паперова трудова книжка повинна бути оформлена відповідно вимогам Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої Наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 №58.

Покровсько-Добропільське управління: з початку року платники податків отримали понад 17 тисяч адміністративних послуг

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько - Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області.

ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність пожеж. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь, лісосмуг, ліній електропередачі, газопроводів, доріг в літній пожежонебезпечний період.

1 вересня фахівці Держпраці та ДПС виходять на «полювання»

До 31.08.2020 у всіх областях України інспектори праці спільно з представниками ПФУ, ДПС, ДЦЗ  проводять превентивні заходи, під час яких інформують про ризики і наслідки незадекларованої праці. Роботодавцям надають можливість та час офіційно працевлаштувати найманих працівників.

Скорочено з 60 до 30 календарних днів строк, наданий платникам податків для самостійного погашення податкового боргу

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області звертають увагу, що Законом України від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» запроваджено зміни щодо погашення податкового боргу.

Більше статей...