Частинку серця – дітям!

Шановні жителі Селидівської громади!

В канун новорічних свят давайте разом подаруємо частинку серця дітям!

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ!

Починаючи від 29 листопада на порталі "Дія" стали доступні нові послуги:субсидії, довідки про трудовий, страховий стаж, довідка про доходи пенсіонера та витяг з реєстру застрахованих осіб.

Соціальна підтримка сімей

Селидівський міський центр соціальних служб продовжує працювати у посиленому режимі, незважаючи на карантинні заходи, та щоденно дбати про те, щоб сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримували в нашій громаді необхідні соціальні послуги.

Челендж «Навчай українською»

Працівники Комунального закладу «Центральна публічна бібліотека м.Селидове» отримали сертифікати про успішне проходження навчання у проекті «Челендж «Навчай українською», організатором якого виступала громадська організація «Українська гуманітарна платформа», за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

До уваги населення

Шановні відвідувачі управління соціального захисту населення !

Більше статей...