Нарада щодо формування та обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки

Відповідно до Указу Президента України від 06.12.2018 № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» на території Селидівської міської ради триває формування та обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки.

У Бахмуті за рахунок екологічного фонду відремонтували два об’єкти

У Донецькій області продовжується будівництво та реконструкція парків та скверів. Так, у Бахмуті за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реконструйовано набережну річки Бахмутка та сквер бульвару Металургів.

З початку року бізнес Донеччини сплатив більше 4 млрд.грн. податку на прибуток

Фіскальною службою Донеччини з початку 2018 року забезпечено надходження 4,1 млрд. грн. податку на прибуток підприємств, що в два рази, або на 2,8 млрд грн більше минулорічних надходжень. З них до держбюджету спрямовано 3,8 млрд грн, а до місцевих скарбниць – 0,4 млрд гривень.

На Донеччині продовжується формування земельного кадастру

В умовах реалізації реформи децентралізації важливу роль відіграє чіткий облік земель сільськогосподарського призначення, адже орендна плата за ці землі посідає значне місце у бюджеті будь-якої громади.

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня ми віддаємо шану тим, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда.

Більше статей...