Про відпочинок у таборі "Непосиди"

12.06.19 вихованці табору « Непосиди» побували на заході «Ярмарок сімейного здоров я», який пройшов в парку міста Гірник.

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти.

14 червня – останній день подання заяви на спрощену систему!

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Зелені свята та екологічні дати відзначили в міській бібліотеці

13 червня в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) традиційно пройшли заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м.Селидове (директор Алла Марина), в рамках співпраці між установами.

Більше статей...