Про забезпечення продуктовими наборами громадян, які отримують соціальну послугу "догляд вдома" у територіальному центрі

Сьогодні, 29.05.2020, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Селидове розпочав видачу продовольчих наборів окремим категорiям громадян.

У Селидовому триває реконструкція стадіону «Шахтар»

Сьогодні міський голова Віктор Ремізов відвідав об’єкти спортивної інфраструктури, на яких продовжується реалізація інвестиційних проєктів «Реконструкція футбольного поля штучним покриттям стадіону «Шахтар» ДЮСШ м.Селидове (105м*68м)» та «Реконструкція стадіону «Шахтар» ДЮСШ м.Селидове».

Міжнародний онлайн-конкурс "MINIPLAY"

21 травня відбувся Міжнародний он-лайн – конкурс MINI PLAY(Італія). Учень Мистецької школи ім.В.Г.Купрієнка Микита Возняк(клас гітари, викладач Наталя Переверзєва) посів ІІ місце.

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» про перенесення термінів запровадження програмних РРО

Нещодавно старшим державним інспектором Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області  Альоною Піхур проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Перенесення термінів запровадження програмних РРО».

Більше статей...