засідання комісії по розгляду питань земельного законодавства

17.10.2019 о 10.00 год. в приміщенні виконкому Селидівської міської ради відбулося засідання комісії по розгляду питань земельного законодавства під головуванням заступника міського голови Панченко Н.О.

Обласна Школа новаторства «Концептуальні підходи щодо впровадження ідей сталого розвитку в освітній процес ЗПО»

16 жовтня 2019 року в м.Покровськ відбулося чергове засідання обласної Школи новаторства з теми «Концептуальні підходи щодо впровадження ідей сталого розвитку в освітній процес ЗПО»

Все, що потрібно знати про сплату єдиного соціального внеску

З метою попередження платників про необхідність своєчасної сплати єдиного внеску, фахівці Добропільської ДПІ Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області нагадують про основні законодавчі вимоги з даного питання.

Зміни в оподаткуванні туристичним збором та нова форма декларації

Фахівці Покровсько – Добропільського управління нагадують, що з 1 січня 2019 року змінено механізм оподаткування туристичним збором та з'явилося поняття податкового агента для справляння туристичного збору.

Підсумки міського етапу обласного конкурсу лепбуків «Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня»

В жовтні проведено міський етап конкурсу лепбуків «Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня»  за номінаціями:

Більше статей...