Відключення електропостачання

Сьогодні, 21.09.2023, у зв'язку з ремонтними роботами орієнтовно з 09:30 до 17:00 будуть знеструмлені с.Петрівка, с.Юріївка, с.Пустинка, с.Новоолексіївка та с.Григорівка.

Ірина Верещук: Просимо Червоний Хрест допомогти вивезти тіла російських солдатів з України до РФ

Віцепрем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук звернулася до Міжнародного Червоного Хреста по допомігу:

Ірина Верещук: "Законопроєкт №6403 відновить економіку прифронтових районів"

Віцепрем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук переконана, що відновити повноцінне життя у прифронтових районах можна вже найближчим часом – за умов, якщо будуть втілені у реальність урядова Стратегія економічного розвитку Донецької та Луганської областей, а також відповідні закони, які, зокрема, забезпечать спеціальні пільгові умови для бізнесу та захист інвестицій.

Міський конкурс юних гітаристів «МУЗИКА В СЕРЦІ»

15 грудня 2020 року, на базі Селидівського методичного об’єднання, в Мистецькій школі м.Селидове відбувся дистанційний міський конкурс юних гітаристів «Музика в серці» на краще виконання твору українського автора.

Книжкові виставки до Дня молоді у бібліотеках міста

День молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Сучасна молодь йде в ногу з часом, активно розвивається, знає чого хоче від життя, вона смілива до експериментів та нових звершень.

Більше статей...