Тренінги для супервізорів

З 4 грудня по 7 грудня на базі Селидівської централізованої бібліотечної системи Тетяною Колган, деканом факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти були проведені тренінги

Бізнес-школа для випускників – допомога підліткам в визначенні зони своїх інтересів та можливостей

«Я - майбутній «бізнесмен» в світі підприємницької діяльності» - під таким гаслом 10 грудня пройшов профорієнтаційний урок для випускників загальноосвітньої школи №12 м.Українськ, який провела фахівець з профорієнтації Селидівського міського центру зайнятості Анна Карпенко.

Музика в серці

10 грудня у рамках Селидівського методичного об'єднання відбувся міській конкурс виконавської майстерності учнів відділів народних інструментів по класу гітари у мистецькій школі м.Селидове.

Засідання комісії

Сьогодні, 10.12.2019 о 10.00 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради під головуванням  заступника міського голови Панченко Н.О. відбулося засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок субвенції з державного бюджету в 2019 році.

Більше статей...