ЗИМОВІ ВІЗЕРУНКИ

14 грудня 2018 року учні шкіл Селидівського методичного об’єднання взяли участь у міському конкурсі юних піаністів «Зимові візерунки» у м.Новогродівка.

Успішна Україна є інвестицією в успішне майбутнє усієї Європи, – зустріч Володимира Гройсмана з Жаном-Клодом Юнкером

Європейський Союз є ключовим стратегічним партнером України у питанні підтримки процесу реформ, захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, і зараз очевидно, що успішна Україна – це інвестиція в успішне майбутнє усієї Європи.

Засідання постійної комісії

з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу.

Перша леді України передала 30 тисяч підручників для школярів Донецької області

Дружина Президента України Марина Порошенко під час візиту до Волновахи та Маріуполя передала перші 16 тисяч підручників для місцевих шкіл. Загалом у рамках реалізації проекту Фонду Порошенка «Україна – єдина» придбано 30 тисяч сучасних підручників на загальну суму 2,2 млн.гривень.

Марина Порошенко: Донеччина стала символом боротьби за незалежність

Під час робочого візиту на Донеччину дружина Президента України Марина Порошенко, очільник Донецької області Олександр Куць та народний депутат України Артур Герасимов поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам теракту 13 січня 2015 року на блокпосту «Волноваха».

Більше статей...