Засідання комісії

Сьогодні 28.09.2021 в приміщенні виконкому Селидівської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Засідання міської координаційної ради

Відбулось засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильства за ознакою статті та протидії торгівлі людьми.

4 хвиля COVID-19 накриває Україну

Ситуація з захворюваністю становиться більш напруженою як у всій країні, так і в нашому регіоні.

Легалізація заробітної плати

Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги діючого законодавства, оформлення трудових відносин з найманими працівниками належним чином на сьогодні є серйозною проблемою.

НАСЛІДКИ СПАЛЮВАННЯ СУХИХ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ

Дуже часто спалювання сухих рослинних залишків призводить до крупномасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню при цьому надзвичайно висока, а локалізовувати такі пожежі на відкритих територіях дуже складно.

Серед кращих бібліотекарів Донеччини

24 вересня на І Міжрегіональному форумі бібліотекарів Донеччини у місті Маріуполь, відзначались найкращі бібліотечні працівники, серед яких було названо Масло Тетяну Володимирівну, заступника директора КЗ «Центральна публічна бібліотека м. Селидове».

Більше статей...