УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ БОКСЕРСЬКИХ ЗМАГАНЬ

Сьогодні, 29 січня 2020 року, у Дитячо-юнацькій спортивній школі м.Селидового відбулось урочисте відкриття Чемпіонату з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н. та Відкритого турніру Донецької області з боксу «Кубок Шахтарської гвардії».

Декларування-2020: стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних торік

Фахівці Ясинуватсько–Авдіївської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області з початком кампанії декларування доходів, отриманих у 2019 році, проводять роз’яснювальну роботу з цього питання та нагадують основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи:

Податківці запрошують платників податків – юридичних осіб на спільний семінар у м.Покровськ

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області запрошує платників податків - юридичних осіб на спільний семінар «Новації та актуальні питання оподаткування юридичних осіб. Акцизний податок»

Спільний перегляд фільму «Крути 1918»

29 січня в Україні відзначається 102-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Правила безпеки користування електромережею:

До уваги пацієнтів Центру ПМСД Селидівської міської ради!

У зв’язку з отриманнням лікарняного листа сімейним лікарем ЦПМСД, очікуються зміни прийому лікарів Центру. Обслуговування пацієнтів здійснюватиметься згідно з Порядком взаємозаміни лікарів Центру.

Більше статей...