Міський конкурс юних гітаристів «МУЗИКА В СЕРЦІ»

15 грудня 2020 року, на базі Селидівського методичного об’єднання, в Мистецькій школі м.Селидове відбувся дистанційний міський конкурс юних гітаристів «Музика в серці» на краще виконання твору українського автора.

У конкурсі взяли участь 24 учня мистецьких шкіл міст: Новогродівка, Селидове, Українськ, Гірник.

Метою конкурсу стала популяризація народно-інструментального виконавства, пропаганда українських музичних традицій, створення здорового духу змагання між обдарованими особистостями, демонстрація майстерності, обмін творчим досвідом. Обов’язковою умовою конкурсу стало виконання твору українського автора або обробки української народної пісні, танцювальної мелодії.

Оцінку відео-виступів учасників здійснювали незалежне журі, до якого входили досвідчених викладач: Валентина Джумурат – директор Мистецької школи м. Селидове, Олена Семешина . – завідувач оркестровим відділом Мистецької школи м.Гірник, Катерина Олексюк – завідувач відділом народних, струнних та духових інструментів Музичної школи м.Новогродівка, Наталя Переверзєва – завідувач відділом народних та оркестрових інструментів Мистецької школи ім.В.Г.Купрієнка м.Українськ, Тетяна Штихно – завідувач відділом народних інструментів Мистецької школи м.Селидове.

Під час виконання конкурсної програми, юні гітаристи показали вміння використовувати набуті знання та навички, володіння інструментом, а також здатність самостійно вирішувати художні завдання.

Усі конкурсанти продемонстрували різноманітність, яскравість національного мистецтва. Переможців та учасників конкурсу нагороджено грамотами.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо конкурсантам та їх викладачам подальших творчих успіхів та перемог!