Засідання комісії

Сьогодні, 18.02.2016 о 10.00 в приміщенні управління соціального захисту населення Селидівської міської ради відбулось засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу члену сім’ї померлого ветерана війни.

На комісії були присутні: начальник управління соціального захисту населення міської ради Гришкова І.М., начальник управління Пенсійного фонду України Панченко Н.О., голова міської  спілки ветеранів Стулішенко В.П., начальник міського архіву Вербовська Н.І., заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Сирих Л.А., начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Капкіна С.М., завідувач сектору нагляду за правильність призначення і виплати пенсій, взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями  і засобами масової інформації управління соціального захисту населення  Шевченко Л.В.

На засіданні  була розглянута заява громадянки Удовенко Ніни Іванівни - 25.09.1938 р.н., мешкає за адресою: м.Селидове, вул. Шкільна буд.34 а, про встановлення статусу члена сімї померлого учасника війни.

Заслухавши та обговоривши інформацію про наявність, відповідність чинному законодавству необхідних документів щодо встановлення статусу особі, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус  ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» наданих на комісію, було вирішено: громадянці Удовенко Ніні Іванівні  встановити статус члена сім’ї померлого учасника війни.