Історії успіху

Існує чимало прикладів успішних підприємців – колишніх безробітних, які за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу.

Розпочати власну справу – нелегкий шлях, дуже важливо знайти свою нішу. Над цим питанням Надія Бойко замислилася, коли втратила роботу і звернулася за допомогою до Селидівського міського центру зайнятості.

161

Будучи безробітною, Надія отримала консультації фахівців щодо започаткування та ведення власної справи, відвідала семінар “Як розпочати власний бізнес?”. Після участі у тренінгу з основ бізнес — планування в Центрі розвитку підприємництва вона вже більше не вагалася. Пройшла навчання у ДНЗ Донецький ЦПТО за напрямком «Основи підприємницької діяльності», успішно захистила бізнес–план і отримала одноразово допомогу по безробіттю для започаткування не зовсім жіночої справи з ремонту меблів.

163

Нещодавно безробітна, а сьогодні роботодавець, Надія знову звернулася до центру зайнятості, але тепер вже в пошуках працівника з оббивки меблів.

Використовуючи засади ректурингу фахівці центру зайнятості здійснили підбір претендентів, які відповідають вимогам роботодавця. Після погодження кандидатури з роботодавцем, безробітного Тараса було направлено на підвищення кваліфікації шляхом стажування на робочому місці, де він мав змогу на практиці опанувати недостатні навики за професією та адаптуватися на майбутньому місці праці. І знов служба зайнятості надасть фінансову підтримку Надії, тепер у вигляді компенсації єдиного внеску за працевлаштування безробітного на нове робоче місце.

162

Сьогодні роботодавець будує плани на майбутнє з подальшого розширення свого бізнесу, а служба зайнятості завжди допоможе у досягненні намічених цілей.