Історії успіху

2 жовтня учні загальноосвітньої школи №1 м.Селидове, за сприянням Селидівського міського центру зайнятості, побували в гостях у приватного підприємця Віталія Савчука, який має цікаву професію - ювелір.

Молодий, перспективний в своїй справі підприємець, влаштував для відвідувачів своєї майстерні справжній майстер-клас з виготовлення срібної обручки.

62

Крок за кроком дівчата разом з майстром пройшли всі етапи підготовки та виготовлення виробу: завантажили шихту в плавильню-ложку та отримали срібний  виливок, який  власноруч підготували для отримання заготовки майбутньої обручки. А потім під наглядом ювеліра підігнали розмір та форму прикраси. Здійснивши на очах дівчаток декілька маніпуляцій, Віталій представив своїм відвідувачкам  відшліфовану сучасну срібну обручку.

61 60

«Дуже дякуємо за екскурсію. Дітям завжди цікаво особисто побувати на тому чи іншому підприємстві і мати можливість спостерігати за робочим процесом,  безпосередньо спілкуючись з майстрами своєї справи» - зазначила класний керівник випускників Пишна Валентина.