Відомості про діяльність

Звіт
щодо здійснення державної регуляторної політики
по місту Селидове у 2019 році

Відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі Закон), регуляторна діяльність була спрямована на поліпшення умов для розвитку господарської та підприємницької діяльності.

Регуляторна політика виконавчих органів Селидівської міської ради в 2019 році, відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі - Закон), проводилась за напрямками:

• планування регуляторної діяльності;

• підготовка обґрунтування проектів регуляторних актів (аналіз регуляторного впливу);

• висвітлення в засобах масової інформації та публічне обговорення проектів регуляторних актів;

• затвердження регуляторних актів;

• підготовка звітів про відстеження результативності дії регуляторних актів.

Станом на 01.01.2020 у реєстрі чинних регуляторних актів нараховується 33 регуляторних актів, у тому числі:

• по м.Селидове – 19 регуляторних актів;

• по Гірницькій міській раді- 4 регуляторних акти;

• по Українській міській раді – 4 регуляторних акти;

• по Курахівській селищній раді – 4 регуляторних акти;

• по Цукуринській селищній раді – 2 регуляторних акти.

Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік по м.Селидове (з доповненнями та змінами) у звітному періоді було заплановано розробити 10 проектів регуляторних актів. Затверджений план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, а також доповнення та зміни до нього, відповідно до статті 13 Закону оприлюднювались в міській газеті «Наша зоря» та на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради у розділі «Регуляторна діяльність».

З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань відповідно до вимог статей 9 та 13 Закону, розробниками підготовлені проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу, які оприлюднювались в міській газеті «Наша зоря» та на веб-сайті Селидівської міської ради в розділі «Регуляторна діяльність» підрозділу «Оприлюднення регуляторних актів». Фактично за рік по м.Селидове було прийнято 6 регуляторних актів.

Відповідно до статті 10 Закону стосовно регуляторних актів здійснювалися базові, повторні та періодичні відстеження їх результативності. Упродовж 2019 року здійснено перегляд 6 регуляторних актів, звіти стосовно яких оприлюднені на офіційних веб-сайтах Селидівської, Української міської ради та Курахівської селищної ради. ( 2 базових, 3 повторних та 1 періодичне відстеження регуляторних актів).

Питання реалізації покладених на виконавчі органи Селидівської міської ради повноважень у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності знаходяться на постійному контролі.