Вакантні посади

 

Селидівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого самоврядування:

начальника відділу з питань майна комунальної власності, житлово - комунального господарства і благоустрою міської ради – 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади :

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій);стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління". Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", Закон України « Про житлово-комунальні послуги», Закон України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності відповідної сфери управління; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

головного спеціаліста сектору з правової роботи та доступу до публічної інформації міської ради – 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевогосамоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення ; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

провідного спеціаліста сектору організаційно-кадрової та правової роботи, забезпечення доступу до публічної інформації управління соціального захисту населення міської ради (тимчасово на час відсутності основного працівника) – 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення ; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефонами: (06237) 7-25-11.

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються за адресою: 85400, м. Селидове, вул. К. Маркса, буд.8, Селидівська міська рада, кім. 21.

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Селидівської міської ради» оголошує конкурс на зайняття вакантної посади практичного психолога КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» (фахівці ІРЦ).

Вимоги до кандидату:

- психолог: освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Психолог», «Корекційна освіта»;

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто, або поштою) директору ІРЦ документи за адресою м.Селидове вул. Нагорна 36 (irc@selidovo-rada.gov.ua):

  • копія паспорта громадянина України;

  • письмова заява про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

  • копія трудової книжки;

  • копія (копії) документу (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • письмова згода на збір та обробку персональних даних .

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Термін прийняття документів – з 20.12.2018 по 16.01.2019 включно.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефоном: (06237) 7-45-84.

 

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Селидівської міської ради» оголошує конкурс на зайняття вакантної посади вчителя-логопеда, вчителя-реабілітолога КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» (фахівці ІРЦ).

Вимоги до кандидату:

- вчитель-логопед: освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта» за спеціалізацією логопед;

- вчитель-реабілітолог: освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією вчитель-реабілітолог.

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто, або поштою) директору ІРЦ документи за адресою м.Селидове вул. Нагорна 36 (irc@selidovo-rada.gov.ua):

  • копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документу (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних .

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Термін прийняття документів – з 28.12.2018 по 16.01.2019 включно.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефоном: (06237) 7-45-84.

 

 

Селидівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад 

посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника відділу з питань майна комунальної власності, житлово - комунального господарства і благоустрою міської ради - 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління". Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", Закон України "Про житлово-комунальні послуги», Закон України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності відповідної сфери управління; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

- головного спеціаліста сектору з правової роботи та доступу до публічної інформації міської ради – 1 одиниця

Основні вимоги до учасника конкурсу на заміщення вакантної посади:

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти віднесені до компетентності управління соціального захисту населення; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація з питань розміру та умов оплати праці за телефонами 7-25-11.

Документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади приймаються за адресою: 85400, м.Селидове, вул.К.Маркса, буд.8, Селидівська міська рада, кім.21.