Технічне переоснащення Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове і котельної

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ

Вартість: 6,9 млн.грн.

Фінансування робіт за рахунок:

Державний фонд регіонального розвитку: 6,2 млн.грн.

Місцевий бюджет: 0,7 млн.грн.

Початок підрядних робіт: III квартал 2017

Завершення підрядних робіт: згідно договору до 31 грудня 2017

Підрядна організація: ТОВ «Альфаінжиніринг» м.Київ

Фотозвіт до початку реалізації інвестиційного проекту

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 № 439-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №461-р, затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі і по Донецькій області.

Селидівською міською радою було ініційовано інвестиційний проект «Технічне переоснащення Дитячо- юнацької спортивної школи м.Селидове і котельної», який пройшов регіональний конкурсний відбір і був включений до вищезазначеного переліку Кабінетом Міністрів України.

Фінансування передбачається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (90,0%) та місцевого бюджету Селидівської міської ради (10,0%). Для реалізації даного проекту необхідно 6,7 млн.грн.

13.09.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Підрядна організація ТОВ «Альфаінжиніринг» розпочала роботи щодо його реалізації. На сьогоднішній день в котельній ДЮСШ ведуться демонтажні роботи.

329 330

25.09.2017 Фотозвіт виконаних робіт

На сьогоднішній день в котельній ДЮСШ проводяться демонтажні роботи, стан виконання яких перевірив міський голова Віктор Ремізов.

535 538 539 543

Вже демонтовані котли та обладнання, покриття даху, розібрана аварійна цеглова кладка, вивезене будівельне сміття, а з 28.09.2017 планується розпочати загальнобудівні роботи.

544  545  546

Міський голова наголосив, що необхідно пришвидчити виконання графіку у зв’язку з наближенням опалювального сезону 2017-2018.

25.09.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Міський голова Віктор Ремізов провів нараду з питань реалізації інвестиційного проекту «Технічне переоснащення Дитячо-юнацької спортивної школи м.Селидове і котельної» з представниками ТДВ «Інститут Стройремпроект», відділу капітального будівництва, відділу з питань фізичної культури та спорту, адміністрації ДЮСШ.

Присутні обговорили питання щодо технічного переоснащення котельної, потужністю 2,0 Гкал/год, як першого етапу реалізації проекту.

551 552

Віктор Ремізов зазначив, що ці заходи є важливими для того, щоб жителі всієї міської ради та прилеглих міст могли займатись спортом в комфортних умовах, а об’єкт бюджетної сфери міг зменшити свої витрати на вироблення теплоенергії та оплату енергоносіїв.

На сьогоднішній день в спортивній школі регулярно займається понад 500 дітей, працює відділення обласної спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики, працюють 13 секцій з 8 видів спорту, де займаються діти та підлітки, з них більша частина - діти пільгової категорії.

Міський голова також відмітив, що від якості проведених робіт залежить перспектива проведення ефективних тренувань та покращення стану здоров’я підростаючого покоління. Саме тому він наголосив на тому, що інвестиційний проект має бути завершено протягом двох місяців, але обов’язково з дотриманням всіх будівельних норм.

Також були обговорені інші поточні питання.

09.10.2017 Фотозвіт виконаних робіт

Завершені демонтажні роботи, розпочато роботи по посиленню існуючого фундаменту.

162 163
164 165