УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ

про намір зміни планових тарифів на постачання теплової енергії

Засідання постійної комісії з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу

20.08.2018 відбулось засідання постійної комісії з питань економічної та регуляторної політики, бюджету і фінансів, малого та середнього бізнесу,

Громадяни, які отримали податкове повідомлення-рішення про сплату місцевих податків мають сплатити їх не пізніше 29 серпня

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що до місцевих податків, які зараховуються до місцевих бюджетів, належить, зокрема, податок на майно.

Профорієнтаційна робота з молоддю міста

Селидівський міський центр зайнятості продовжує співпрацювати з молодіжною платформою «Start Up», забезпечуючи впровадження проекту «Work Start», який спрямовано на формування психологічної готовності та здійснення майбутнього правильного професійного самовизначення молоді міста.

До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів

22 червня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 484 «Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (далі – постанова), прийнята на виконання вимог Законів України «Про довірчі послуги» та «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Кіносеанс у молодіжному центрі

18 серпня у приміщенні молодіжного центру «Молодь+»( міська бібліотека) традиційно зібрались глядачі для перегляду мультфільму «Нікчемний я. 3»(2017 року випуску).

Більше статей...