Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

22 червня 2018 року з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із начальником управління обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Горбань Оленою Яківною на тему: «Надання адміністративних послуг».

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

20 червня у Селидівському міському центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю ФОП Андрія Ясиновського, який був учасником грантової програми «Український Донецький куркуль», успішно захистив бізнес-план та отримав грант на розвиток бізнесу по утепленню пінополіуретаном житлових, громадських будинків та промислових споруд.

Національний форум «Час зростати!»

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом  FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить 2-ий щорічний Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час зростати!», який проходитиме з 9:00-16:00 ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Прощання з дітсадком у ЗДО "Ясна поляна"

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини - адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Новини табору «Вогник»

Літо – відповідальна пора в житті кожної дитини для її оздоровлення і розвитку.

Більше статей...