STEM-проект «Політ Дракона» в гімназії

Нові завдання, які ставить суспільство перед освітою, стимулюють педагогів до пошуку і впровадження сучасних методів і форм організації навчальної діяльності.

Що робити, якщо я поїхав в інше місто і захворів? Відповідаємо на питання про роботу лікаря з липня

Вже понад півтора мільйона українців обрали своїх лікарів - терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів. Це означає, що уже з липня НСЗУ направлятиме кошти за їх обслуговування у конкретні медзаклади.

Подання річної декларації громадянами, які провадять незалежну професійну діяльність

Спеціалісти Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляють, що фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто до 2 травня 2018 року.

УКРАЇНСЬКА ВЕСНА

Український народ належить до найпісенніших народів світу. І в цьому ми переконалися на фестивалі української пісні «Українська весна», який відбувся 20 квітня цього року в Селидівській загальноосвітній гімназії.

Новини Уряду

Сектор ІТ може стати додатковим локомотивом економічного зростання, – Глава Уряду

Сектор інформаційних технологій, який демонструє стале зростання, може і повинен стати додатковим локомотивом загального економічного зростання в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівниками провідних ІТ-компаній України.

Потерпілі від торгівлі людьми серед нас. Допомогти може кожний

«Потерпілі від торгівлі людьми серед нас. Допомогти може кожний» під таким гаслом 23 квітня в місті пройшов семінар-тренінг, які провели представники Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

Батьківські збори у ЗОШ № 6

17.04.2018 року в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулися загальношкільні батьківські збори, що проходили в актовій залі Селидівської ЗОШ № 2.

Більше статей...