Час готуватися до холодів

На території, яку обслуговує 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецької області (територія Селидівської та Новогродівської міських рад,частина Ясинуватського району) по стану на 23.10.2017 року виникло 113 пожеж (2016 року - 145 пожежі).

Підсумки ХХVІІ Всеукраїнського турніру з боксу на призи Мирошниченка

В місті Селидовому 21 жовтня закінчився ХХVІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи Заслуженого майстра спорту СРСР Віктора Мирошниченка і Чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді.

Прийом громадян

23.10.2017 особистий прийом громадян провів секретар ради Голубенко М.І.

До уваги населення!

Відповідно до Закону України від 16.11.2000 №2109-III «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (зі змінами та доповненнями), з 1 жовтня 2017 року підвищено розміри соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на 2017 рік:

Переміщення товарних вантажів

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує суб’єктам господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів через контрольні пункти в`їзду-виїзду

Більше статей...