Лялькова вистава в міській бібліотеці

12 жовтня до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва та Дня захисника України у бібліотеку для дітей, що у Селидовому, завітали самі маленькі відвідувачі - малята з дитячого садочку "Струмочок".

Підприємства Донеччини спрямували до місцевих бюджетів майже 163 мільйона акцизного податку

Протягом дев’яти місяців 2018 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих скарбниць Донецької області 162,9 млн грн акцизного податку. Лише у вересні до місцевих бюджетів надійшло майже 21 млн. грн. вищезгаданого податку.

У Гомелі відбудеться Перший Форум регіонів України та Білорусі, - Геннадій Зубко

25-26 жовтня у Гомелі відбудеться Перший Форум регіонів України та Білорусі на найвищому рівні. Для України він має дуже важливе значення. Про це під час проведення 26-го засідання Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у Гомелі заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Конкурс "Кращий за професією" у Селидівському гірничому технікумі

12 жовтня 2018 року в рамках роботи тижня циклової комісії гірничо-економічних дисциплін у Селидівському гірничому технікумі відбувся конкурс  «Кращий за професію», який  традиційно проводиться для студентів IV курсу.

Потрійне свято рідної держави

В Селидівській ЗОШ№1 відзначили знаменне свято день захисника України. Це свято всіх хто покликаний захищати свою батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратниками звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Загальношкільна лінійка в ЗОШ№2

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року неробочим днем і є державним святом.

Більше статей...