Звіт служби УСЗН за 27.05-02.06 2016 року

За звітний період службою УСЗН виконано такий обсяг робіт:

1.) 02.06.2016 року проведено засідання комісії з питань призначення житлових субсидій в окремих випадках, включення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають права на пільги.

На засіданні було розглянуто:

- 5 заяв про призначення житлової субсидії;
- 1 заява про надання пільг на житлово-комунальні послуги як багатодітній сім’ї за фактичним місцем проживання.

Прийнято рішення:

- про призначення житлової субсидії з урахуванням конкретних обставин, що склалися в родині 5 заявникам;
- про внесення зміни до ЄДАРП про інформацію щодо надання пільг, як багатодітній сім’ї за фактичним місцем проживання 1 заявнику.

2.) 02.06.2016 року проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та встановлення її розміру.

На засіданні було розглянуто:

- 2 заяви про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Прийнято рішення:

- про призначення державної соціальної допомоги двум малозабезпеченим багатодітним сім’ям.

3.) Прийнято 349 заяв, а саме:

- 69 про призначення усіх видів соціальних допомог;
- 47 про призначення житлової субсидії;
- 7 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- 224 про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщенимособам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово - комунальних послуг;
- 2 заяви про призначення пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу.

4.) Прийнято 2 декларації для надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

5.) Призначено 165 допомог, а саме:

- 80 державних соціальних допомог;
- 35 житлових субсидій;
- 50 щомісячних адресних допомог внутрішньо переміщеним особам.

6.) Видано 15 довідок пільговикам для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування, тощо), відповідно до законодавства.

7.) 27.05.2016 виплачено:
- допомогу переміщеним особам на проживання за травень (додатковий період) у сумі 334,9 тис. грн.

30.05.2016 виплачено:
- пільги та субсидії на оплату ЖКП за квітень 2016 на суму 176,9 тис.грн. (субвенція державного бюджету місцевим бюджетам);
- державні соціальні допомоги (додатковий період), допомога на дітей одиноким матерям (основний період) за травень на суму 951,2 тис.грн. (субвенція державного бюджету місцевому бюджету);

31.05.2016 виплачено:
- компенсацію за невикористане санаторно – курортне лікування інвалідів за травень у сумі 2,0 тис.грн.