ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення виконкому Селидівської міської ради

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних  та  юридичних  осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із   перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування в межах території Селидівської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Представлений регуляторний акт передбачає забезпечення виконання вимог чинного законодавства щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних  маршрутах загального користування в межах території Селидівської міської територіальної громади; створення конкурентного середовища серед юридичних осіб, які спроможні забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення відповідного конкурсу та матеріалів для подальшого встановлення відносин між Організатором перевезень та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту регуляторного акту – відділом економічного і соціального розвитку міської ради – протягом місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради:

- на поштову адресу: 85400, м.Селидове, вул.К.Маркса, 8, каб. 17,

- за телефоном: (06237) 7-26-39